Kontakti

Šeit ir cilvēki, kas padara Mentoru programmu iespējamu. Ja tev ir jautājumi, droši raksti!

Agate Albekeite

Ģeogrāfijas un Zemes zinātņu fakultātes koordinators

E-pasts
agate.albekeite@gmail.com

Alise Prancāne

Sociālo zinātņu fakultātes koordinators

E-pasts
alise1374@gmail.com

Ance Timbare

Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultātes koordinators

E-pasts
ance.timbare@protonmail.com

Ariana Krasiļščikova

Ķīmijas fakultātes koordinators

E-pasts
ariana.krasilscikova@lusp.lv
Telefons
20548393

Deniss Celuiko

Radītājs un uzturētājs

E-pasts
deniss.celuiko@lusp.lv

Džeina Mieze

Teoloģijas fakultātes koordinators

E-pasts
dzeina.mieze@gmail.com

Elizabete Ozoliņa

Datorikas fakultātes koordinators

E-pasts
etebalize@gmail.com

Jeļizaveta Klimanova

Fizikas, matemātikas un optometrijas fakultātes koordinators

E-pasts
lizavetakli@gmail.com

Kaspars Markus Molls

Vēstures un filozofijas fakultātes koordinators

E-pasts
kaspars.moll@inbox.lv

Matīss Kevins Balodis

Medicīnas fakultātes koordinators

E-pasts
kevins.balodis@gmail.com

Patrīcija Pulka

Humanitāro zinātņu fakultātes koordinators

E-pasts
patricijapulka@gmail.com

Rebeka Evita Dilbo

Galvenā koordinatore

E-pasts
rebekadilbo@gmail.com

Renāte Kozule

E-pasts
renate.kozule@lusp.lv

Sabīne Rasa Vīra

Bioloģijas fakultātes koordinators

E-pasts
sabine.rasa.vira@gmail.com
Telefons
29193696

Vendija Bakanauskaite

Biznesa, vadības un ekonomikas fakultātes koordinators

E-pasts
vendija.bakanauskaite@evf.lv

Violeta Jegorova

Juridiskā fakultātes koordinators

E-pasts
Violajegorova@icloud.com